faq

Zdjęcia nowości

Z prośbą o otrzymania konkretnych zdjęć produkcyjnych bądź instagramowych, prosimy o kontakt pod adresem mailowym zdjęcia@delafense.pl

Czas dostawy i realizacja zmówień

Zależy nam na tym, aby nasze produkty dotarły do was jak najszybciej. Jednak posiadając w swojej ofercie ponad 400 wyrobów, nie jesteśmy w stanie zapewnić ich ciągłej dostępności. Dlatego, jeżeli dany produkt znajduje się w magazynie, wysyłka odbędzie się w przeciągu 24 godzin pracujących. Jeżeli jednak dany produkt nie jest dostępny w naszych magazynach, wtedy jesteśmy w stanie zamówienie zrealizować w przeciągu 30 dni pracujących. Inaczej będzie się to odbywać w naszym sklepie internetowym ( platforma b2b i sklep detaliczny) , gdzie zawsze będziecie mogli liczyć na aktualne stany magazynowe. Po opuszczeniu naszych magazynów, przesyłka jest dostarczana w przeciągu 48 godzin przez naszych partnerów logistycznych.

Podwyżka cen

W związku z podwyżkami cen materiałów przez naszych dostawców z dniem 1go marca 2021 roku, byliśmy zmuszeni do zaktualizowania cen naszych wyrobów. Oczywiście zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy żeby podwyżki były jak najniższe. Gdyby chcieli Państwo otrzymać najnowszy cennik, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@delafense.pl. Ceny artykułów promocyjnych nie uległy zmianie.

Stany magazynowe

Staramy się aby nasze produkty były dostępne przez cały rok. Jest to możliwe dzięki temu, że nie wprowadzamy typowych kolekcji wiosna-lato, jesień-zima. Niestety stany magazynowe zmieniają się w zależności od zamówień od naszych klientów, i dlatego nie możemy zagwarantować że dany produkt jest obecny w danym momencie. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia od razu, podzielimy je na dwie części. Dostępne artykuły zostaną wysłane od razu, a kontynuacja będzie skompletowana tak szybko jak tylko to możliwe. W razie konkretnych pytań prosimy o kontakt z biurem lub bezpośrednio z przedstawicielami handlowymi.

Nowe produkty

Nasi projektanci pracują dzielnie aby dostarczyć nowe wzory i kolory do naszej aktualnej oferty. Nowe produkty staramy się wprowadzać regularnie co miesiąc, i w zależności od ich sprzedaży, są one dostępne przez limitowaną bądź nielimitowaną ilość czasu. Końcówki kolekcji stają się artykułami promocyjnymi. Nowości możecie zobaczyć na naszych mediach społecznościowych, stronie internetowej, a także w naszym comiesięcznym newsletterze. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem lub bezpośrednio z przedstawicielami handlowymi.

Artykuły promocyjne

Oferujemy szeroką gamę artykułów promocyjnych między innymi koszulki nocne, szlafroki, bieliznę dzienną, piżamy, komplety i wiele innych. Produkty te jednak mają ograniczone stany magazynowe i nie jesteśmy w stanie zagwarantować ich pełnych rozmiarówek. Katalog promocyjny dostępny jest poniżej.

Katalog promocyjny