Blog
Feature! De Lafense w Krakowie.
02/08/22
Feature! De Lafense w Krakowie.

Kraków to miasto na mapie każdego turysty. Oprócz przepięknych zabytków i bogatej historii zaprasza także na zakupy. Kręte uliczki kryją w sobie wiele ciekawych butików które wbudowują się w architekturę miasta, a galerie przyciągają dodatkowymi atrakcjami. My, tym razem, na naszym bieliźnianym szlaku obraliśmy sobie dwa bardzo różne punkty. Jeden z nich to braMoni na Rynku Kleparskim, a drugi to Eleganza w historycznym Centrum Handlowym Jubilat. Co łączy te dwa miejsca i dlaczego właśnie je wybraliśmy, dowiecie się w artykule. Zapraszamy do lektury.

przejdź do bloga
Satyna w wydaniu street by Camess Store.
03/08/21
Satyna w wydaniu street by Camess Store.

Czy zdarzyło Wam się wyjść do osiedlowego sklepu w szlafroku, albo prowadzić auto w piżamie? We współpracy z cudownymi dziewczynami z Camess Store, chcemy pokazać, że bielizna nocna może być również wystylizowana na daily look, casualowy outfit czy wyjściową kieckę. Ta inicjatywa powstała by łamać standardy i celebrować kobiety, bo przecież jesteśmy boskie. Kontynuacją collab z Camess Girls będzie event "Kobiety dla Kobiet" organizowany przez nas 08.08.21 w studiu Insta Dom w Warszawie. W programie ubraniowe i kosmetyczne porady, dobra bielizna, a dla odważnych make-up i sesja zdjęciowa. Zapraszamy.

przejdź do bloga
Dlaczego wybieramy wiskozę?
18/12/2020
Dlaczego wybieramy wiskozę?

Nasi klienci rozpoznają nas jako 'wiskozowa marka'. W tym artykule eksponujemy walory wiskozy, doceniamy jej różnorodność i trwałość, a także to w jaki sposób potrafi otulić nasze ciało, a może nawet pomóc nam w podniesieniu jakości naszego snu?

przejdź do bloga
Design Lab czyli droga od projektu do produktu.
11/01/2021
Design Lab czyli droga od projektu do produktu.

W poniższym artykule skupiliśmy się na tym, gdzie 'powstaje magia'. Poznajcie nasze produkty od strony designu, produkcji i sprzedaży. Opisujemy po koleji jak z kawałka materiału i burzy pomysłów postaje nasza bielizna.

przejdź do bloga